شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی، زیارتی و گردشگری سلامت آهنگ سفر توس ، تأسیس شده در سال 1383 ، با کادری باتجربه، محیطی مناسب برای ارائه خدمات با کیفیت بالا به همه مشتریان فراهم آورده است. ما عضو ثبت شده درانجمنهای گردشگری و سلامت داخلی و خارجی هستیم که در زمینه خدمات گردشگری ورودی / خروجی ، پزشکی و برنامه ریزی کلیه نیازهای سفر برای میهمانان خود از همه کشورها فعالیت می کنیم.  به عنوان یک آژانس تأیید شده وعضو یاتا(IATA)   ، امکان صدوربلیط داخلی و بین المللی را نیز برای همه مقاصد درخواستی مهیا کرده ایم..

      آقای محمد علی خطیب مدیر عامل و صاحب امتیازاین شرکت، دارای بیش از 30 سال تجربه در صنعت جهانگردی است. دستاوردهای وی علاوه بر تلاش در ترقی تیم ما ، نمونه خوبی از مهمان نوازی ایرانی و احترام به میهمانان گرامی است.

      برای گردشگرانی که به خدمات پزشکی / بهداشتی احتیاج دارند ، تیمی ازبهترین متخصصین ، مراکز درمانی و بیمارستانها فراهم شده است تا کلیه نیازهای مربوط به بیماران و همراهان آنها را پوشش دهد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا روندی آرام برای مراجعین و همراهان آنها در طول دوره بهبودی ایشان آماده کنیم.