هر آنچه درباره هتل سوئیس اوتل الغریر دبی باید بدانید.

هر آنچه درباره هتل سوئیس اوتل الغریر دبی باید بدانید.

هتل سوئیس الغریر دبی واقع در منطقه دیره مرکز دبی و در نزدیکی خیابان صلاح الدین یکی از هتل های ۵ ستاره دبی به انتخاب عالی برای کسانی است که با هدف تجاری و تفریحی به این کشور سفر می کنند. با مجله گردشگری آهنگ سفر همراه ما باشید تا با امکانات و موقعیت مکانی این هتل بیشتر آشنا شویم.

پنجشنبه 17 مرداد 1398
3339

سوئیس اوتل الغریر

هتل 5 ستاره سوئیس اوتل الغریر دبی واقع در منطقه دیره مرکز دبی و در نزدیکی خیابان صلاح الدین یکی از هتل های ۵ ستاره دبی یک انتخاب عالی برای کسانی است که با هدف تجاری و تفریحی به این کشور سفر می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تور دبی از مشهد با ما در تماس باشید.

موقعیت مکانی

این هتل به مرکز خرید الغریر متصل است و تا فرودگاه بین المللی دبی ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد ایستگاه مترو صلاح الدین در ۵۰۰ متری و ایستگاه اتوبوس در 300 متری سوئیس اوتل قرار دارند و میهمانان هتل می‌توانند به راحتی با استفاده از آن‌ها از جاذبه‌های توریستی دبی بازدید کنند.

مرکز خرید الغریر دبی

مرکز خرید الغریر که در سال ۱۹۸۰ به مساحت ۸۵۰ هزار متر مربع در شهر دبی ساخته شده است در آن زمان بزرگترین مرکز خرید دبی محسوب می‌شد. اگر به دبی سفر می‌کنید و قصد بازدید از این بازار را دارید، نگران نباشید؛ چرا که 300 مغازه و فروشگاه به همراه چندین رستوران و کافه و فست فود نیازهای شما را برطرف خواهند کرد.

ساعت بازدید از این مرکز خرید روزهای یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب پنج شنبه و پنج شنبه تا چهارشنبه از ۱۰ صبح تا نیمه شود. بسیاری از برندهای محبوب جهانی مانند و آدیداس پاندورا سواچ کلارک آلدو و غیره در این مرکز خرید قرار دارد همچنین در مرکز خرید الغریر داروخانه صرافی فروشگاه فروشگاه مواد غذایی و غیره وجود دارد.

امکانات هتل Swissotel Al Ghurair Dubai

هتل SWISSOTEL AL GHURAIR دارای 428 اتاق می باشد و از امکانات آن می‌توان به استخر شنا، اتاق خانواده، استخر فضای باز، باشگاه بدنسازی، رستوران، اسپا، استخر کودکان، سونا، جکوزی، زمین‌تنیس، اینترنت وای فای رایگان، ماساژ، زمین اسکواش و غیره اشاره کرد.

 فاصله تا مراکز گردشگری مهم دبی

مرکز خرید الغریر (300 متر)

ایستگاه مترو صلاح الدین (700 متر)

ایستگاه اتوبوس (300 متر)

مرکز خرید دبی مال (8.81 کیلومتر)

برج خلیفه (9.1 کیلومتر)

برج العرب (19.4 کیلومتر)

مرکز خرید برج‌های دوقلو (900 متر)

ایستگاه مترو الرقه دبی (1.1 کیلومتر)

فرودگاه دبی (4.5 کیلومتر)

فرودگاه شارجه (21.2 کیلومتر)

فرودگاه بین المللی المکتوم (44.6 کیلومتر)

بازار ماهی دیره (3.1 کیلومتر)

 

اتاق های هتل سوئیس اوتل الغریر دبیلابی هتل سوئیس اوتل الغریرسوئیس هتل الغریرامکانات هتل swissotel al ghurair dubaiاتاق های هتل سوئیس اوتل الغریر دبیاستخر روباز هتل سوئیس اوتل دبیفضای هتل سوئیس اوتل دبیمعرفی هتل سوئیس اوتل الغریر دبیامکانات اتاق های هتل سوئیس اوتل الغریر دبیرستوران هتل سوئیس اوتل الغریرهتل 5 ستاره سوئیس اوتل الغریررستوران هتل سوئیس اوتل دبیهتل 5 ستاره سوئیس اوتل دبیچشم انداز اتاق های هتل سوئیس اوتل دبیسوئیس اوتل الغریر دبیمعرفی هتل سوئیس اوتل دبیسوئیس اوتل الغریر

موقعیت هتل سوئیس اوتل الغریر روی نقشه

موقعیت مکانی هتل سوئیس اوتل الغریر دبی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تور دبی از مشهد با ما در تماس باشید.

منبع: booking.com

نظر بدهید